A grafika elég brutál lesz. Remélem fejlesztenek a Warhammerhez képest a harctéri szereplők sokaságáről.
"Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
"Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!"