28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
Későn reagálok, de a Cool tv-n megy a south park. 23:00-kor.
Tamás82Bp
Tamás82Bp [5650]
Tegnapi rész??Adja a tv?Melyik adón szokott menni?

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Schmeisser
Schmeisser [857]
A tegnapi rész tetszett. A vadász is beállt a Ku Klux Klánok közé.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Vissza

Fórumszabályzat