28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
Hát mivel még pár évig van szerződés igy pár évig nekem lesz + ma megy 10edik sorozat második része szal ...

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Tamás82Bp
Tamás82Bp [5650]
hát meglátjuk kinek lesz igaza,mindenesetre örülnék ha neked lenne

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Death man
Death man [6926]
Ez mellesleg faszság.
ÉS miért ?
Hát mert assze már ebbe a topicba is lelett irva hogy van szerződés még nemtudom hány évre.
Mellesleg only a Séfet játszó szinész hagyta ott sorozatot 1ik rész miatt.(ami nem is biztos megy msot a szarkavarás)
De ha igy is van megoldották okosba.
Szal Sorozat marad nopara.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Tamás82Bp
Tamás82Bp [5650]
Sajnos úgy néz ki,hogy meg fog végleg szűnni a sorozat.Ezt ma hallottam.a Séf bácsi hangja már felmondott,ezért a legújabb részekben egy oroszlán széttépi az arcát
De nincs min mosolyognom ,mert szomoörú,hogy véget ér.

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Vissza

Fórumszabályzat