Na jó még csak 38éves, de elég vicces lesz mikor majd pár éve múlva jáccunk a TR8al és egy 40éves csaj ugrál majd a monitoron.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Na jó még csak 38éves, de elég vicces lesz mikor majd pár éve múlva jáccunk a TR8al és egy 40éves csaj ugrál majd a monitoron.