28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
"Talán kis Bullet Time szerűség v. valami jó lenne."

Van benne. Hátraszaltós elrugaszkodás az ellenségről. Próbáld ki, nagyon tutti. (hátra,space,space kombináció)

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Samu G
Samu G [3933]
Tényleg elég jó lett ez a Tomb Raider (pedig nem nagyon hittem benne). Jobb is mint az 1. Csak sajna rövid lett ugye.
Larát iszonyatosan jóra sikerült megcsinálni, nem az a csinibaba jellege van, mozgáskultúrája meg szintén bámulatos. Az ember élvezettel nézi a mozdulatait, ahogy ugrándozik...
Meg szerintem jól eltalálták a nehézséget is, az ember meg megakad picit néha, de pont annyira hogy ne idegesítse.
Meg bírom a kis moziszerű betéteket is(amikor a nyilakat kell nyomni csak ), szerintem elég hangulatosra sikeredtek.

A harc meg nem sokat változott ugye az első rész óta. Megyek oszt lövök.... Talán kis Bullet Time szerűség v. valami jó lenne.

Összeségében minden játéknál a hangulat számít. És az kiváló lett.

Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!

Vissza

Fórumszabályzat