Tényleg elég jó lett ez a Tomb Raider (pedig nem nagyon hittem benne). Jobb is mint az 1. Csak sajna rövid lett ugye.
Larát iszonyatosan jóra sikerült megcsinálni, nem az a csinibaba jellege van, mozgáskultúrája meg szintén bámulatos. Az ember élvezettel nézi a mozdulatait, ahogy ugrándozik...
Meg szerintem jól eltalálták a nehézséget is, az ember meg megakad picit néha, de pont annyira hogy ne idegesítse.
Meg bírom a kis moziszerű betéteket is(amikor a nyilakat kell nyomni csak ), szerintem elég hangulatosra sikeredtek.
A harc meg nem sokat változott ugye az első rész óta. Megyek oszt lövök.... Talán kis Bullet Time szerűség v. valami jó lenne.
Összeségében minden játéknál a hangulat számít. És az kiváló lett.
Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!