Az első pályán megvan minden műtárgyam, kivéve egy ezüstöt. Tudjátok ahol volt az arany műtárgy ott a nagy ajtó fölött amit három gombal kellett kinyitni. Na miután bementetek akkor kapásból jön egy animáció és el kell kezdeni nyomkodni az iránygombokat. Ott a csapdák alatt jól látszik az ezüst műtárgy. De azt hogyan kell felszedni, mert nekem fingom sincs. Gondolom ez egy bug mert animáció alatt lehetetlen felszedni. De ha valaki tudja a módját az írja meg. Sokat segítene.

Érzem a vér szagát.