28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

wolfi24
wolfi24 [62]
Az első pályán megvan minden műtárgyam, kivéve egy ezüstöt. Tudjátok ahol volt az arany műtárgy ott a nagy ajtó fölött amit három gombal kellett kinyitni. Na miután bementetek akkor kapásból jön egy animáció és el kell kezdeni nyomkodni az iránygombokat. Ott a csapdák alatt jól látszik az ezüst műtárgy. De azt hogyan kell felszedni, mert nekem fingom sincs. Gondolom ez egy bug mert animáció alatt lehetetlen felszedni. De ha valaki tudja a módját az írja meg. Sokat segítene.

Érzem a vér szagát.

Vissza

Fórumszabályzat