28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Azért nem tudod beállítani mert az Ati kártyák csak az x1000-res szériától felfele támogatják a shader 3.0-át, HDR-t amire a nextgen épül.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Halálszárny
Halálszárny [232]
Hellosztok nekem erös gépem van és mégse lehet beállítani a next generationt c.Létszi segítsetek...Atim van...

Az élet Pc-nélkül halott

Vissza

Fórumszabályzat