28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

xido
xido [422]
hát ezt elbuktad...sajnos..kijavítanálak..nem egyezik meg...a győri kismackó Minárovics Péter hangján szólal meg,Butterst pedig Fekete Zoltán szinkronizálja
sipec
sipec [19623]
nah mire jottem ra
szal az sp-ben butter hangja megyegyezik a gyori edes kismacko reklamban levo hanggal
szal buttert reklamozza a kismackot lol

Vissza

Fórumszabályzat