28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
Ez igy van de nézed és mindig tudnak újat mutatni amitől csak lesel ...
Azér 10éve csinálják és még mindig ugyanugy fingod nincs róla milesz.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Germinator
Germinator [29908]
szerintem nem érdemes megbontránkozni egy South Park részen sem. Mindenben van valami groteszk, valami abszurd, valami, amin lehet nevetni. És a nevetés legalább segít abban, hogy elfelejtsük azoknak a dolgoknak a komoly és elszomorító mivoltát.

Ráadásul a South Park egy marha nagy társadalomkritikai rajzfilm, már csak ezért is érdemes nézni.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Vissza

Fórumszabályzat