28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Peccseld a játékot, meg tedd fel a legfrisebb catalyst drivert.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

domepc
domepc [10]
9600XT-m van tehát nextgen mentes.
Még nem kezdtem el a játékot, a Croft kastélyba mászkáltam de kutyáúl idegesítően vibrál, van ahol már ilyesztően.
Edios-ék azt irják "vedd le a tuningot" csak hogy nincs mit levennem!
Razor03
Razor03 [14703]
1-2 helyen nekem is vibrál néhány textúra, de csak nextgen módban.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

domepc
domepc [10]
Másnak is vibrál a grafika vagy csak nekem???

Vissza

Fórumszabályzat