28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

ati2002
ati2002 [5661]
Szerintem sem fog változni, ami nem baj, mert a CT is baromi jól nézett ki. Max az X360-as kap majd nagyobb látótávolságot, aztán kész.
Ez a graf tökéletesen megfelel a játéknak (nem mintha nem tudnám elképzelni UE3.0 alatt, de ez is jó lesz)

---

Razor03
Razor03 [14703]
Én ahogy elnézem semmit(nem sokat) nem változott grafikailag. Ha tévedek javítsatok ki .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

eti8
eti8 [10104]
remélem elfut majd a gépemen. De mire kijön, már talán be tudok szerezni 1 új gépet. De sztem megvárom a dx 10-et a gépújítással, mert nincs kedvem még fejelsztgetni is, ha kijön. Év végére várható nem? (a dx 10)

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

ati2002
ati2002 [5661]
Jók.

---

eti8
eti8 [10104]
Ingame videókat találtam. Erre tessék. Nem csak ingame van, de a lényeg, hogy engem meggyőztek

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Vissza

Fórumszabályzat