28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

eti8
eti8 [10104]
Hát meglátom, majd ha addigra már kijön, amikorra gépet vennék, akkor lehet, hogy megvárom 1 olcsóbb dx10-es videókari kijövetelét (1 hónapot max), és akkor nem kell majd fejleszteni a vasat. De ha megvárom a dx 10-et az azért rossz, mert akkor a mostani gépemet adhatom el kb 20 k-ért. Talán év végén még el tudom adni 40 körül, ha nincs dx 10.

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

ati2002
ati2002 [5661]
A dx10-et hagyjuk még.
A gépigénye nem hiszem, hogy sokkal nagyobb lesz a Ct-nál (még mindig ugyanaz a motor pörög alatta (UE 2.5).
A linkeden látott videók X360-on futottak, amin természetes, hogy alapba minden effekt high-on van, de PC-n is kb így fog kinézni.

---

eti8
eti8 [10104]
remélem elfut majd a gépemen. De mire kijön, már talán be tudok szerezni 1 új gépet. De sztem megvárom a dx 10-et a gépújítással, mert nincs kedvem még fejelsztgetni is, ha kijön. Év végére várható nem? (a dx 10)

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

ati2002
ati2002 [5661]
Jók.

---

eti8
eti8 [10104]
Ingame videókat találtam. Erre tessék. Nem csak ingame van, de a lényeg, hogy engem meggyőztek

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Vissza

Fórumszabályzat