Nah ezzel a témával kapcsolatban....
Volt egy csávóka, aki interneten kersztül postázott mindnt játékot, filmet, ... unokatestvérem, a haverjai, meg persze mi is rendeltünk tőlle, mert tök olcsó volt és szinte minden volt nálla... rá 1, másfél évre elkapták a csávót, "kalózkodás" miatt... megtalálták a listát az összes címzett nevével, és néhányat szúrópróba szerűen meglátogatott a hatóság... nah bebasz, unokatesómékhoz is lementek, (a sztorit nem tom pontosan) a CD-t ami rendelt vissza kellett adni, meg teljes vizsgálatot csináltak a gépen.... Szal idáig fajultunk..
