28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nocturne



Írd ide hozzászólásod:

kertesz
kertesz [497]
Kösz!
De hál' Istennek túl vagyok rajta, lenyomtam.

PC/PS2/XBOX

Zeuss
Zeuss [152]
Megsajnaltalak kertesz, hogy senki se segit rajtad. Sajnos en sem tudok, mert nem jatszottam ezzel a jatekkal, de gondoltam irok egyet ebbe a forumba, hogy ne csak magaddal beszelj. Remelem nem csinaltam semmi rosszat.

Servant in the Heaven, King in the Hell.

Vissza

Fórumszabályzat