28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Nah nagy nehezen de megcsináltam Most vok Nepálban.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Barthezz
Barthezz [54711]
Ennyi dolgot hogy raksz egyszerre az egérre? Max. 2 dolog fér el rajta: lövés + ugrás. De ugye kéne még a fegyverelrakás (ezt jó hogy mondtad hogy iylen is van, utánanézek melyik az a gomb ), csáklyázás, ill. a use gomb a csáklyázás után. Szal nem lehet ennyi mindent egérre tenni

Amúgy a problémám változatlanul az, hogy amikor a szigeten vagyok, hiába nézek a bal oldali karika felé, Lara mindig a jobb oldalira lövi ki a csáklyát (azután is amikor a jobb oldali oszlop már meg sincs) és így nemtom a szörny fejére ráhúzni a bal oldali ketrecet

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

stubb
stubb [1725]
Ne legyél ideges..
Sokkal nehezebb pálya is lessz..!
Én se tudtam megcsinálni az elején de aztán beálítottam,hogy csak az egeren legyenek a lényeges dolgok..pl:ugrás.fegyver eltevése,tűzelés!!
Barthezz
Barthezz [54711]
Hát ilyen nincs A köcsög hidrát egyszerűen nem bírom kinyírni!!! Eleve igen nehéz dolgom van a szar irányítás miatt, mivel egy csomószor a hidrára céloz Lara az oszlopon lévo izé helyett és sehogy sem lehet célt váltani, vmint a mágneses kötelet se tudja rögtön kiloni, mert szépen komótosan elobb elrakja a fegyverét, ennyi ido alatt viszont a hidra sokszor egérutat nyer.
Mindenestre odáig eljutottam már jópárszor, hogy csak negyed élete maradt és a szigetrol nézve a bal oldali oszlop maradt már csak meg. Besorozom a fegyverrel, kilövöm a mágneses kötelet, de bárhogy fordulok, hiába nézek a megfelelo csiga felé, Lara mindig kizárólag a jobb oldali csigát kapja el, mégha pont szembe fordulok a bal oldalival akkor is és így az utsó ketrecet nem lehet a fejére húzni! A tököm ki van már ezzel a résszel

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat