Most vok Nepálban."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Most vok Nepálban."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Max. 2 dolog fér el rajta: lövés + ugrás. De ugye kéne még a fegyverelrakás (ezt jó hogy mondtad hogy iylen is van, utánanézek melyik az a gomb
), csáklyázás, ill. a use gomb a csáklyázás után. Szal nem lehet ennyi mindent egérre tenni

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
A köcsög hidrát egyszerűen nem bírom kinyírni!!! Eleve igen nehéz dolgom van a szar irányítás miatt, mivel egy csomószor a hidrára céloz Lara az oszlopon lévo izé helyett és sehogy sem lehet célt váltani, vmint a mágneses kötelet se tudja rögtön kiloni, mert szépen komótosan elobb elrakja a fegyverét, ennyi ido alatt viszont a hidra sokszor egérutat nyer.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"