28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Cross Racing Championship 2005 hírek

Saját multiplayer játékmód is készíthető a játékhoz, és elérhető az 1.24-es patch.

Írta: Dino

Az Invictus a Cross Racing Championship 2005 játékuk új modolási lehetőségeiről adott hírt. A játékhoz most már akár saját többszemélyes játékmód készítésére is van lehetőség, ehhez az elkészült Java file-t a megfelelő könyvtárba kell elhelyezni. A játék weboldalán találhatóak meg a modkészítésre vonatkozó további információk, mintául pedig letölthetőek a Capture the Flag, Jamboree és Destruction játékmódok forrásai is.
Emellett újdonság még, hogy elérhető az európai és orosz verziókhoz a legújabb javítócsomag, mely az 1.24-es verziószámot viseli. A javítás az Invictus LIVE! program segítségével érhető el, és alkalmazásával a játék kompatibilis lesz az amerikai és az online eladott verziókkal.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Cross Racing Championship

Platform:

Fejlesztő: Invictus Games

Forgalmazó: Digital Reality

Megjelenés:
2004. november 20. PC
n/a: PS2

Minimális rendszerigény: Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, 64 MB-os DirectX 9.0 kompatibilis videokártya, 4xCD-ROM, 800 MB HDD

» Tovább a játék adatlapjára

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!