A Sony Computer Entertainment Europe a közelmúltban jelentette be két aktuális játékgépének, a PlayStation 2-nek és a PlayStation Portable-nek legújabb változatait, melyek különlegessége színükben lesz: a Pink PlayStation 2 és a P!nk PSP egyaránt rózsaszínben kerül a boltok polcaira.
A Pink PS2 november 8-tól lesz kapható, a csomagban az alapgép mellett két - szintén pink - dualshock 2 vezérlőt és egy pink színű 8 MB-os memóriakártyát találunk majd. Ajánlott fogyasztói ára 159,99 euró lesz. A P!nk PSP az ismert énekesnővel karöltve kerül bevezetésre, október 27-től. A P!nk PSP Value Pack korlátozott darabszámban jelenik meg 229 eurós áron, a csomagban pedig a marokkonzol mellett egy fehér távirányítós fejhallgató, egy tartó, egy csuklószíj és egy 32 MB-os MemoryStick Duo található. Emellett egy exkluzív P!nk UMD videó is a csomag része lesz, az énekesnő legújabb és legjobb videoklipkjeivel (pl. Stupid Girls, Who Knew, U + Ur Hand), valamint egy albumon meg nem jelent számmal (Crash and Burn). A P!nk PSP tulajdonosokra pedig regisztráció után további extra tartalmak is várnak majd a yourpsp.com oldalon.
Egyértelmű, hogy a Sony mindkét új termékével a női játékosokat célozta meg, akikből a felmérések szerint egyre több van - a konzolok átszínezése pedig minden bizonnyal közelebb hozza azokat hozzájuk.
A SCEE azt is bejelentette, hogy a PlayStation 2 alapgépek árát 129,99 euróra csökkentette, míg a 8 MB-os memóriakártya ára 19,99 euró lett.
Rózsaszínbe öltöznek a Sony játékgépei
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
További képek
HOZZÁSZÓLÁSOK
Madrac 2006.09.05. 12:47 [4264]
Amugy meg az uj pancelok is rozsaszinuek es lilak nagyreszt az Everquest 2ben szal inkabb felvettek vmi meleg designert :D
stubb 2006.09.04. 17:02 [1725]
Hmmm,valamit mondasz vele....
csuvi 2006.09.04. 16:41 [5613]
néhány telefonnak is van ilyen rózsaszín változata és viszik, mint a cukrot. azt se felejtsétek el, hogy a ferdeszemű tyúkok fele játékbuzi, mégha jó részük csak ilyen ugrabugra denszelős szarokkal van el, amit a cickócenter játéktermeiben is megfigyelhet az élesszemű szemlélő
stubb 2006.09.04. 15:27 [1725]
Ne szíd már,olyan cuki...:-D
Különben,szerintem is hülyeség,minek ez...?:-/
Szerintük így több lány fogja venni..?:-/
Különben,szerintem is hülyeség,minek ez...?:-/
Szerintük így több lány fogja venni..?:-/
Mattmaster 2006.09.04. 14:23 [9513]
Most mi buzulunk, vagy az embereknek van csunya izlesficama?
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]

