Mostanában rájár a PC-s játékokra a rúd, és ez a szomorú helyzet ma csak tovább fokozódott. A már jó ideje bejelentett Haze című akciójáték ugyanis úgy néz ki, hogy elveszett a személyi számítógépek és az Xbox 360 tulajok számára. Pedig a Ubisoft három platformra jelentette be - a már említett kettő mellé még a Playstation 3 csatlakozott - most viszont némi meglepetésre egy interjúban ők döbbentek meg a legjobban ezen, és kijelentették, hogy a Haze csak PS 3-ra készül, másra fejlesztés pedig egyelőre nincs tervbe véve. A hivatalos honlapokon azóta el is tűntek a régi bizonyítékok, úgyhogy elég valószínű, hogy ez a hajó már csak a Sony tengerére fog kifutni.
Haze - szevasz PC?
Elvileg törölték a PC-s és az Xbox 360-as verziót.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
Sevores 2007.09.01. 01:04 [5211]
Nemgáz, a Crysis kárpótol minden egyes konzol exclusive darabért. :D
Razor03 2007.08.31. 23:13 [14703]
Nézd át az utóbbi 2 hónap HW-es konzol híreit, ennyi ;):).
ja és OFF vége (remélem)
ja és OFF vége (remélem)
Razor03 2007.08.31. 23:11 [14703]
Ha megtörtént a 65 nanós átállás, igazi bestbuy lesz a box, de addig...ott van a szálka mindenki szemében.
padavan 2007.08.31. 23:10 [21647]
Akkor ezt buktam? :-D Ennyi, tököm kivan a mai nappal. Meg mindennel. Na, megyek, bekenem magam szarral és fejbelövöm magam egy szögbelövővel.
Razor03 2007.08.31. 23:06 [14703]
Amúgy olvasod a HW-es konzol híreket :-P?
Minden Xbox gyárilag hibás, kiszámíthatatlan módon bármikor bármelyik tönkremehet. Tudtommal még nem álltak át a javított GPU-CPU-k 65 nanós gyártására (Halo3 megjelenése után be fog bekövetkezni, mikor a jónép kipucolta a sokszarhibás boxot a polcokról). Elite verzió tudtommal csak egy drágább kibővített változat...
Szerk.
Egyébként, ha X360-at akarsz, mindenképp várd meg az átállást. Nem csak a javított konzolt kapod, hanem az olcsóbbat, hisz csökken az előállítási költség.
Minden Xbox gyárilag hibás, kiszámíthatatlan módon bármikor bármelyik tönkremehet. Tudtommal még nem álltak át a javított GPU-CPU-k 65 nanós gyártására (Halo3 megjelenése után be fog bekövetkezni, mikor a jónép kipucolta a sokszarhibás boxot a polcokról). Elite verzió tudtommal csak egy drágább kibővített változat...
Szerk.
Egyébként, ha X360-at akarsz, mindenképp várd meg az átállást. Nem csak a javított konzolt kapod, hanem az olcsóbbat, hisz csökken az előállítási költség.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
