28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Haze - szevasz PC? (Hírek)

Sevores
#20 Sevores [5211]
Nemgáz, a Crysis kárpótol minden egyes konzol exclusive darabért.

Válasz erre

Előzmény: PC Dome 2007.08.31. 21:35
Razor03
#19 Razor03 [14703]
Nézd át az utóbbi 2 hónap HW-es konzol híreit, ennyi .

ja és OFF vége (remélem)

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: padavan 2007.08.31. 23:10
Razor03
#18 Razor03 [14703]
Ha megtörtént a 65 nanós átállás, igazi bestbuy lesz a box, de addig...ott van a szálka mindenki szemében.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2007.08.31. 23:06
padavan
#17 padavan [21647]
Akkor ezt buktam? Ennyi, tököm kivan a mai nappal. Meg mindennel. Na, megyek, bekenem magam szarral és fejbelövöm magam egy szögbelövővel.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2007.08.31. 23:06
Razor03
#16 Razor03 [14703]
Amúgy olvasod a HW-es konzol híreket ?

Minden Xbox gyárilag hibás, kiszámíthatatlan módon bármikor bármelyik tönkremehet. Tudtommal még nem álltak át a javított GPU-CPU-k 65 nanós gyártására (Halo3 megjelenése után be fog bekövetkezni, mikor a jónép kipucolta a sokszarhibás boxot a polcokról). Elite verzió tudtommal csak egy drágább kibővített változat...

Szerk.

Egyébként, ha X360-at akarsz, mindenképp várd meg az átállást. Nem csak a javított konzolt kapod, hanem az olcsóbbat, hisz csökken az előállítási költség.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: padavan 2007.08.31. 22:59
padavan
#15 padavan [21647]
Azóta kijött az Elite változat, más gyártástechnikával, valszeg nem lesznek vele ilyen valóban kínos hibák. Tény, hogy ez rosz fényt vetett a Boxra. De nekik legyen mondva, szó nélkül becserélik a hibás cuccokat, nincs kekeckedés, meg semmi céges szemétkedés. Gondolom, az Elite ára is hamar lesurran majd kiló alá.

Ha vennék, én sem vennék első generációs MS konzolt, de egy Elitet szerintem már érdemes lesz bevállalni.

Jahh, és ha jól tudom, rengeteg meghibásodás azért következett be, mert

1. Az olvasó kalóz firmwareja nem volt épp hasznára a gépnek

2. Sokan hülyén kezelték a gépet, és letakarták a szellőzéseket, meg ilyenek.

Nem tagadom az eleve konstrukciós hibát egyébként, de ez már egy régi dolog, itt van az Elite, ezzel már ne lesznek ilyen gondok.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2007.08.31. 22:54
Razor03
#14 Razor03 [14703]
Óóó, köszi h megmagyaráztad neki helyettem ...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: padavan 2007.08.31. 22:51
Razor03
#13 Razor03 [14703]
Arra értettem, hogy este elzárod, reggel felkelsz és nem kapcsol be többet - 30% tönkremegy - és viheted javíttatni...

Ha lenne pénzem, nem biztos h meg merném kockáztatni a X360-at.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: padavan 2007.08.31. 22:46
padavan
#12 padavan [21647]
MS-nek volt egy XBox-a még az ősidőkbna, amit a PS2 tényleg véresre korbácsolt. Mostanra azonban ez már egyáltalán nincs így a next-gen gépek esetében, sőt... A MS egyre behozhatatlanabb előnyre tesz szert a PS3-al szemben, mind a marketplaceval, mind a játékdömpinggel, mind az olcsóságával, meg úgy ánpákk mindenel. Lehet ezt nem tudomásul venni - csak vállalni kell a következményeket.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Csaba86 2007.08.31. 22:48
Csaba86
#11 Csaba86 [97]
PS2-féle alázás???

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2007.08.31. 22:31
padavan
#10 padavan [21647]
Igen, másfél éve azt mondták a Sony fanboyok, hogy nézzük meg, hol fog tartani a PS3 egy év múlva. Nahh, nézzük: Kábé ugyanott, ahol másfél éve. Drága, kevés játék, azok között alig van valami, ami ne lenne a feleannyiba kerülő Boxra, fos support. Még hányszor egy évig várjunk a Csodára?

Jaj, ne gyere már ilyen ovi szövegekkel, hogy "M$-nak előbb meg kéne tanulni konzolt gyártani", aki nem látja be, hogy a Box egy rohadt ütős gépezet lett, az tényleg csak egy elvakult, komolytalan fanboy. Pont tőled nem néztem ezt ki. Ne viccelj már.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2007.08.31. 22:31
padavan
#9 padavan [21647]
Mennyi? Crysis, MOHA, ProStreet, Spore, BioShock, Mafia 2. Ezeket már bejelentették/kiadták. Ezeken kívül még mennyi van? 2-3?

És azt sem értem, hogy jön ez ide. Itt most arról van szó, hogy ami konzolra érkezik elöbb vagy végleg, azt ti mostanában kötelességszerüen fikázzátok szét.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2007.08.31. 22:28
Razor03
#8 Razor03 [14703]
Jah, hát igen, ezzel próbálják a PS3-at lehúzni. Egyszer úgy is talpraáll a sony...és akkor PS2 féle alázás lesz. M$-nak előbb meg kéne tanulni konzolt gyártani, aztán juhetnek a konzolpiac világuralmi tervek...de így...még jó hogy fel nem robbanak a dobozok....

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: padavan 2007.08.31. 22:25
Razor03
#7 Razor03 [14703]
Szerintem ez nem így van. Épp írni akartam, hogy mennyi jó PC-s bejelentés van mostanában .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: padavan 2007.08.31. 22:25
padavan
#6 padavan [21647]
Nem tudom, szerintem érdekes lehetőségeket akarnak megvalósítani abban a játékban.

Egyébként ezt követően az lesz a trend, hogy

1. Crysison kívül mindent leszarozunk?

2. Ami konzol only, vagy késöbb jön PC-re mint konzolra, azt leszarozzuk?



Razor: Szemét módon? Kifizetik a jogokat? Igen. Sonynak lehetősége lenne ugyanerre? Igen? Ez nem szemétség, csupán élelmesség.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Razor03
#5 Razor03 [14703]
Dettó ez a véleményem nekem is. Néztem a render videókat, kb. ennyi volt a reakció -> . Ez is ilyen Timeshift-es játék lesz, kutyát nem érdekli h PS only lett. Különben meg drukk a sony-PS3-nak, nem is bánom, kell nekik is a húzónév, M$ szemét módon elszipkázta előlük a jó játékokat .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

KisCsirkee
#4 KisCsirkee [16989]
Nem is csodálom, kelett valami PS3 exkluízv is, mert az eladások és a játékok száma ritkaszar, ami az árából adóik, asszem 600$. 1 próbát megért volna, de asszem nem sokról maradunk le.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

davkar9
#3 davkar9 [11521]
Hát azért egy próbát megért volna.

Válasz erre

Előzmény: Skorpio90 2007.08.31. 21:35
Skorpio90
#2 Skorpio90 [5530]
Szar ügy. "Szerencsére" a játék semmi kiemelkedővel nem büszkélkedhet, úgyhogy hál' Istennek nem fog összedőlni a világ. Örüljenek a PS-esek...

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Haze - szevasz PC? (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat