28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Chronicles of Spellborn jövő évben

2008 elején kerül a boltokba az MMORPG.

Írta: Madrac

Ma jelentették be, hogy csak 2008 elején kerül a boltokba a The Chronicles of Spellborn című MMORPG, az így kapott plusz időt további tesztelésekre és fejlesztésekre fordítják. Az első stressz tesztek igen bíztatóan zárultak, a játék képes volt akár ötszáz játékost is lekezelni egy zónában, ez igen fontos egy ilyen harcközpontú játéknál. A kiadó, a Frogster, megkötötte már a szerződéseket a program Japánban történő kiadásárol is.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!