28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Beszélgetés a The Witcherről az új Level Upban

A 122. adásban Zsombor a CD Projekt két munkatársával társalog az RPG-ről.

Írta: Dino

A CD Projekt hazai képviseletének két munkatársa, Tóth Tibor lokalizációs menedzser és Szeder András PR specialista volt a vendége Fekete Zsombornak a Level Up 122. adásában. A téma pedig mi más lenne, mint a lengyel illetőségű kiadó fejlesztőgárdájának napokban boltokba került nagyszerű RPG játéka, a The Witcher. Röviden a 45 perces műsor tartalmából:

  • A játékeladások lengyel sikerreceptje
  • Andrej Sapkowski viszonya a Witcher játékhoz
  • A Witcher világa és döntéseink súlya
  • Miért nincs szexuális tartalomra utaló jelzés a játék dobozán?
  • A magyar nyelvi lokalizációról és a hazai outsourcingról
    A műsort ide kattintva tekintheted meg.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

The Witcher

Platform:

Fejlesztő: CD Projekt RED

Kiadó: Atari

Forgalmazó: CD Projekt

Megjelenés: 2007. november 14.

» Tovább a játék adatlapjára

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!