28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Grand Theft Auto IV patch

Megjelent a második javítócsomag.

Írta: Madrac 16 hozzászólás

Kiadták a második patch-et a Grand Theft Auto IV-hez, mely főként grafikai és fagyási hibákat orvosol most. A 32 megás fájl letölthető szerverünkről.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Grand Theft Auto IV

Platform:

Fejlesztő: Rockstar Games

Kiadó: Take 2 Interactive

Forgalmazó: Multimédia Holding

Megjelenés: 2008. december 3.

Minimális rendszerigény: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz/AMD Athlon X2 64 2,5 GHz, 1 GB RAM (Vista esetén 1,5 GB), DVD-ROM, 256 MB-os 3D kártya (GeForce 7900/Radeon X1900 vagy jobb), 16 GB HDD, XP SP3 vagy Vista SP1, internetkapcsolat

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

-T0ng-
-T0ng- [1675]
Na nekem a játék autókonfiggal levett a látotávolság meg azokat a csikokat minden más tmeg highra állitott...igy nem használja ki a rendszermemóriát de nagyon szaggat vsync és medium shadowwal már bőven játszható most kivi vagyok hogy a következő peccel egy 9500 nvidiával és négy gb rammal majd mire megyek
Drake94
Drake94 [1421]
jöhetne a Saints Row 2höz is egy patch
goodboy007
goodboy007 [9203]
Ha nincs elég szabad helyed, már nem éri el a géped a minimumot, úgyhogy szart sem ér szerintem. Meg rengeteg dolgot félrenéz.
sHarris
sHarris [3225]
Thx, de ismerem. Egyszer már megvolt a gém, egyébként messze a minimum alá osztályozta a gépemet, de ment 10FPS-sel, úgyhogy szerintem sz@rt sem ér az a site.

Ettől függetlenül kösz a tippet!;):)
-T0ng-
-T0ng- [1675]
sHarris van egy nagyon jó honlap a can you run it...érdemes meglesned és letesztelned a pcdet...ha a játék tesztje ott a minimum alá esik a játék elindulni sem fog nem hogy valahány fpssel futni...

Én még csak tervezem a GTAIVet de a tesztek alapján erre a gépre

2Gb ram
Core 2 Duo E8400 3 GHz
Geforce 8500GT
Win XP SP3

Is csak mediumot ir ki legdurvább esetben:/
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (16 db)