Na nekem a játék autókonfiggal levett a látotávolság meg azokat a csikokat minden más tmeg highra állitott...igy nem használja ki a rendszermemóriát de nagyon szaggat vsync és medium shadowwal már bőven játszható most kivi vagyok hogy a következő peccel egy 9500 nvidiával és négy gb rammal majd mire megyek
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Grand Theft Auto IV patch (Hírek)
jöhetne a Saints Row 2höz is egy patch
"Az élet nemi érintkezés során terjedő fertőzés, melynél a halálozási arány 100%"
Ha nincs elég szabad helyed, már nem éri el a géped a minimumot, úgyhogy szart sem ér szerintem. Meg rengeteg dolgot félrenéz.
Thx, de ismerem. Egyszer már megvolt a gém, egyébként messze a minimum alá osztályozta a gépemet, de ment 10FPS-sel, úgyhogy szerintem sz@rt sem ér az a site.
Ettől függetlenül kösz a tippet!

Ettől függetlenül kösz a tippet!


sHarris van egy nagyon jó honlap a can you run it...érdemes meglesned és letesztelned a pcdet...ha a játék tesztje ott a minimum alá esik a játék elindulni sem fog nem hogy valahány fpssel futni...
Én még csak tervezem a GTAIVet de a tesztek alapján erre a gépre
2Gb ram
Core 2 Duo E8400 3 GHz
Geforce 8500GT
Win XP SP3
Is csak mediumot ir ki legdurvább esetben:/
Én még csak tervezem a GTAIVet de a tesztek alapján erre a gépre
2Gb ram
Core 2 Duo E8400 3 GHz
Geforce 8500GT
Win XP SP3
Is csak mediumot ir ki legdurvább esetben:/
Bocs, szerkeszteni nem tudtam.
Szóval úgy értem, hogy a patch-csel együtt feltéve menne-e úgy ahogy leírtam?
Szóval úgy értem, hogy a patch-csel együtt feltéve menne-e úgy ahogy leírtam?
Gondoltam megkérdezem: az én gépemmel (lásd: adatlap) van-e vmi esély arra, hogy legalább 20FPS-sel fusson legalacsonyabb beállítások mellett?
Valaki leírná hogy lehet megcsinálni hogy a módok működjenek? A patch előtt megtudtam csinálni de a mióta felraktam nem rutom. Úgyértem milyen progi kell hozzá és mit kell vele csinálni!!!
Nagyon megköszönném!!!

Nagyon megköszönném!!!


A patch sokat javított a sebességen, már nem nagyon esik 40fps alá hight beállítások mellett.
Hát én is felraktam, és tényleg sokkal gyorsabb lett, viszont nekem most jöttek be a textúrahibák... 

afro
Ém is kipróbáltam, de sajnos nálam ugyanolyan. Jó nekem elég gyenge a gépem ehhez a játékhoz, főleg a processzor. Ez a patch meg gondolom a videokártyából hoz ki többet, processzorhoz nincs köze. Majd talán ha végre lesz egy jó procihűtőm, aztán tudom tuningolni, akkor lehet h jobb lesz.
Meg tudom erősíteni.tényleg jó ez a patch ,végre már részletesen be lehet állítani a grafikát,ha van rá türelmetek.Jobb fps-t tudtam kicsikarni belőle,főként éjszaka esőben.Alakul ez

Who is General Failure, and why is he reading my drive?
Nagyon jó ez a patch mert akinek eddig nem nagyon ment az most részletesebben betudja állítani a grafikát.
Nekem a patch ~25/40 FPS-ből ~35/60 FPS-t csinált ugyan azokkal a beállításokkal. Szóval érdemes feltenni.
Egy kérdés:
Azt nem értem, hogy miért nem tudnak beletenni AA-t?
Nem vagyok játékfejlesztő, de ezt olyan nehéz megcsinálni?
Mert hiába van akármilyen részletes grafikája az AA hiánya nagyon súnyává teszi.
Nekem a patch ~25/40 FPS-ből ~35/60 FPS-t csinált ugyan azokkal a beállításokkal. Szóval érdemes feltenni.
Egy kérdés:
Azt nem értem, hogy miért nem tudnak beletenni AA-t?
Nem vagyok játékfejlesztő, de ezt olyan nehéz megcsinálni?
Mert hiába van akármilyen részletes grafikája az AA hiánya nagyon súnyává teszi.

Olvasd el ezt, és nézz be a játék topikjába. Javítottak elég sokat elvileg.
Gondolom ez sem tartalmaz semmilyen optimalizálást...
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Grand Theft Auto IV patch (Hírek)
Grand Theft Auto IV patch (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
