28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

The Smurfs: törpös játék érkezik a nyári filmhez kapcsolódóan

Wii és Nintendo DS platformokra jön a videojáték.

Írta: Dino 10 hozzászólás

Nyáron a Columbia Pictures és Sony Pictures Animations gondozásában egy élőszereplős-bábfilm hibrid film érkezik a mozikba, amelyben a híres-neves hupikék törpikék elevenednek meg - a mai mozidivatnak megfelelően 3D-ben. A The Smurfs filmhez kapcsolódóan a Ubisoft berkeiben készül egy videójáték is, amely a mozibemutatóval egy időben kerül a boltokba, Wii és Nintendo DS platformokon.
A film története szerint Hókuszpók, a gonosz varázsló kiűzi a törpöket Aprajafalváról, akik a mi világunkba érkeznek meg, konkrétan a manhattani Central Park közepébe. A törpök kétségbeesve keresik majd a hazavezető utat, tovább menekülve Hókuszpók elől.
Peyo karakterei nyomán a film sztoriját J. David Stern és David N. Weiss írta, a rendezési feladatokat pedig Raja Gosnellre bízták.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

The Smurfs

Platform:

Kiadó: Ubisoft

Megjelenés: 2011. nyár

» Tovább a játék adatlapjára

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

munszu
munszu [574]
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez egy SZAR!!
Alapból nem a mostani időben, és nem a mi korunkban játszódott a Hupikék törpikék, én nagyon szerettem/szeretem még máig is a mesét, gyerek korom egyik legjobb rajzfilmje volt. De ez az egészet szét barmolja,ez kell ide nem kell tanító jellegű mese, barmoljuk szét az egészet amin nemzedékek nőttek fel...
Ui.: Bocsánat ha elragadtattam magam,de ez nagyon felbosszantott.
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
bár én egy toy story féle hülyéskedést a városban el tudok képzelni, ami még akár vicces is lehet (?)
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
furcsamód senki nem említette a legnagyobb hibát a "gépezetben": Élőszereplős!!! :O WTF!? WHY?
richy25
richy25 [1087]
Hát egyet kell értsek veletek, ez valami borzalom. Mikor elöször meghallottam, hogy készül valami mozi a törpikékről, azt gondoltam "Na ezt azért nem kéne", de mikor most elolvastam, hogy mindez New Yorkban és 3D-ben... na arra már szavak sincsenek. Kinek jutott eszébe ilyen idióta ötlet?! Ha még legalább maradnának a lovagos, sárkányos világnál, mint a rajzfilm, még azt mondanám, hogy oké, maximum nem nézem meg. Ehelyett bedobják őket a zajos, modern és KICSIT SE ELCSÉPELT Nyújorkba, ahol még törpbogyó sincs... hova fajul manapság a filmipar... -.-
Bandi094
Bandi094 [159]
Tényleg kell ez valakinek? :-(
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (10 db)