Nyáron a Columbia Pictures és Sony Pictures Animations gondozásában egy élőszereplős-bábfilm hibrid film érkezik a mozikba, amelyben a híres-neves hupikék törpikék elevenednek meg - a mai mozidivatnak megfelelően 3D-ben. A The Smurfs filmhez kapcsolódóan a Ubisoft berkeiben készül egy videójáték is, amely a mozibemutatóval egy időben kerül a boltokba, Wii és Nintendo DS platformokon.
A film története szerint Hókuszpók, a gonosz varázsló kiűzi a törpöket Aprajafalváról, akik a mi világunkba érkeznek meg, konkrétan a manhattani Central Park közepébe. A törpök kétségbeesve keresik majd a hazavezető utat, tovább menekülve Hókuszpók elől.
Peyo karakterei nyomán a film sztoriját J. David Stern és David N. Weiss írta, a rendezési feladatokat pedig Raja Gosnellre bízták.
The Smurfs: törpös játék érkezik a nyári filmhez kapcsolódóan
Wii és Nintendo DS platformokra jön a videojáték.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
munszu 2011.01.26. 21:38 [574]
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez egy SZAR!!
Alapból nem a mostani időben, és nem a mi korunkban játszódott a Hupikék törpikék, én nagyon szerettem/szeretem még máig is a mesét, gyerek korom egyik legjobb rajzfilmje volt. De ez az egészet szét barmolja,ez kell ide nem kell tanító jellegű mese, barmoljuk szét az egészet amin nemzedékek nőttek fel...
Ui.: Bocsánat ha elragadtattam magam,de ez nagyon felbosszantott.
Alapból nem a mostani időben, és nem a mi korunkban játszódott a Hupikék törpikék, én nagyon szerettem/szeretem még máig is a mesét, gyerek korom egyik legjobb rajzfilmje volt. De ez az egészet szét barmolja,ez kell ide nem kell tanító jellegű mese, barmoljuk szét az egészet amin nemzedékek nőttek fel...
Ui.: Bocsánat ha elragadtattam magam,de ez nagyon felbosszantott.
.:[Kain]:. 2011.01.21. 17:26 [11704]
bár én egy toy story féle hülyéskedést a városban el tudok képzelni, ami még akár vicces is lehet (?)
.:[Kain]:. 2011.01.21. 17:25 [11704]
furcsamód senki nem említette a legnagyobb hibát a "gépezetben": Élőszereplős!!! :O WTF!? WHY?
richy25 2011.01.21. 14:57 [1087]
Hát egyet kell értsek veletek, ez valami borzalom. Mikor elöször meghallottam, hogy készül valami mozi a törpikékről, azt gondoltam "Na ezt azért nem kéne", de mikor most elolvastam, hogy mindez New Yorkban és 3D-ben... na arra már szavak sincsenek. Kinek jutott eszébe ilyen idióta ötlet?! Ha még legalább maradnának a lovagos, sárkányos világnál, mint a rajzfilm, még azt mondanám, hogy oké, maximum nem nézem meg. Ehelyett bedobják őket a zajos, modern és KICSIT SE ELCSÉPELT Nyújorkba, ahol még törpbogyó sincs... hova fajul manapság a filmipar... -.-
Bandi094 2011.01.21. 14:54 [159]
Tényleg kell ez valakinek? :-(
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]