Sokan kritizálják az Infinity Ward és a Sledgehammer Games játékait azért, hogy kevés újítást visznek egy-egy teljesen új epizódba. Ilyen volt eddig a killstreak rendszer is, ami nem sokat változott az idők során, azonban most ennek vége.
A killstreak rendszer helyett a Battlefield-re hajazó pontrendszert kapunk majd, mely támogatásért, fragekért, és feladatok megoldásáért jutalmazza majd a játékosokat. Érdekes észrevenni, hogy a Battlefield 3 néhány aspektusban kezd a CoD-ra hajazni, és ez, amint látjuk, fordítva is igaz lesz.
Az Infinity Ward szerint a kilstreakek mókásak voltak, azonban vajmi kevés támogatást nyújtottak azok számára, akik próbáltak csapatmunkára törekedni és segíteni a társaikat. Nem nehéz észrevenni, hogy leginkább Deathmatch módra lett kitalálva ez a rendszer. Mostantól a streakek három külön csoportba lesznek sorolva: Assault, Support és Specialist; ezeket nevezik Strike Package-eknek. Mindhárom más területen segíti majd a játékosokat. Az assault csomagban általában támadó képességeket találunk majd, a supportban olyanokat, melyek a csapatunkra nézve előnyösek, végül pedig a specialista többféle perkhez tud hozzájutni.
Mindegyik pack másképp fog működni a harctéren; például a Suport pack streakje nem nullázódik le halál esetén, ami elég durva előnyhöz juttatja a támogatót. Végül pedig, nagy valószínűséggel a Black Ops-ban látott pénzes rendszer nem lesz megtalálható a Modern Warfare 3-ban, de ezt még hivatalosan nem erősítették meg.
Modern Warfare 3 - kill streakek kukázva
Talán most eljönnek a várva várt változások?
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Call of Duty: Modern Warfare 3
Platform:
Fejlesztő: Infinity Ward
Kiadó: Activision
Megjelenés:
2011. november 8. PC
n/a: PS3, X360, Wii
HOZZÁSZÓLÁSOK
rootshaper 2011.09.05. 08:57 [1614]
juhuuu!! :D
Yourmom 2011.09.05. 02:40 [528]
LoL ez az egesz tokre ugy jon ki, mintha meg OK tennenek hatalmas szivesegett nekunk, azzal hogy ujitasokat raknak egy UJ reszbe :D Hat mit ne mondjak, koszonom szepen, hogy a 60 dolarert amit "kifizetek" nekik kapok egy pici ujitast... Kurva rendesek :D
EnforcerHUN 2011.09.04. 23:54 [914]
Ő erre gondolt;-)
Madrac 2011.09.04. 22:13 [4264]
Es ennek az agyonlassitott, unalmas videonak kene meghozni a kedvet a jatekhoz? :D
mark1993 2011.09.04. 21:41 [259]
Az ilyet a BF és ArmA/OFP sorozatokban kiegészítőnek hívják. Hülye vagy, ha 10.000-et kifizetsz az ilyenért. Az ArmA2nek normális kiegészítője volt. Volt benne új hadjárat, hátizsák rendszer meg más játékmeneti újítások, míg a MW3ban annyi az újdonság, hogy máshogyan néz ki az M4-es és hogy más sisakot visel a deltás katona.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]