Már csak két nap és megérkezik PC-re a RockStar és a Team Bondi úttörőnek kikiáltott játéka, az L.A. Noire. A konzolokon óriási sikereket arató szoftver pedig PC-n is bizonyítana, s jó hír, hogy a hazánkba pénteken érkező The Complete Edition az alapjáték mellett tartalmaz minden eddig megjelent DLC-t és extrát is. A megjelenésre tehát már csak egy picit kell várnunk, addig viszont érdemes meglesni a boltokba kerülést megelőző launch trailert - magyar felirattal.
L.A. Noire - The Complete Edition launch trailer
Magyar feliratos trailer a pénteken megjelenő PC-s verzióról.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
L.A. Noire
Fejlesztő: Team Bondi
Kiadó: Rockstar Games
Forgalmazó: Cenega Hungary
Megjelenés:
2011. május 20. PC
n/a: PS3, PS4, X360, X1, Switch
HOZZÁSZÓLÁSOK
gregmerch 2011.11.11. 14:03 [3766]
Playstation-ön próbáltam, de nagyon nem volt rá időm (munka, suli, dome, család), így félbe maradt. Majd most, a pécést megnézem jobban (bár időm most sincs sok). A hangulata szerintem felülmúlhatatlan, de ezt azért is érezhetem így, mert nagy kedvencem a film noire stílus.
Install elején meg kell adni a billentyűzet típusát is, de csak az 5 fő EU, meg az USA választható. Rosszat sejtek... :
Install elején meg kell adni a billentyűzet típusát is, de csak az 5 fő EU, meg az USA választható. Rosszat sejtek... :
gregmerch 2011.11.11. 14:03 [3766]
Playstation-ön próbáltam, de nagyon nem volt rá időm (munka, suli, dome, család), így félbe maradt. Majd most, a pécést megnézem jobban (bár időm most sincs sok). A hangulata szerintem felülmúlhatatlan, de ezt azért is érezhetem így, mert nagy kedvencem a film noire stílus.
Install elején be meg kell adni a billentyűzet típusát is, de csak az 5 fő EU, meg az USA választható. Rosszat sejtek... :-(
Install elején be meg kell adni a billentyűzet típusát is, de csak az 5 fő EU, meg az USA választható. Rosszat sejtek... :-(
balays82 2011.11.11. 13:53 [14276]
Vidékiként abban a "szerencsés" helyzetben vagyok, hogy semmi nem esik útba, úgyhogy nem is vagyok ilyen korlátok közé szorítva.:-) Van azonban néhány olyan független online áruház, amelyik nem nagyon szokott csalódást okozni, így inkább náluk vásárlok. Az persze más, ha van személyes ismerős.
Egyébként azt hittem, hogy már rég túl vagy ezen a játékon. Nem fogtok csalódni, a jól eltalált hangulat az L.A. Noire egyik legnagyobb erőssége.
Egyébként azt hittem, hogy már rég túl vagy ezen a játékon. Nem fogtok csalódni, a jól eltalált hangulat az L.A. Noire egyik legnagyobb erőssége.
gregmerch 2011.11.11. 13:46 [3766]
Beugrottam magamtól (éppen arra jártam), és pont 10 perccel előtte hívtak engem is .-). Most értem haza, lassan megy is az install! Sokat várok tőle, nekem sokkalta jobban bejön a hangulata a GTA-nál!
A három-számos bolttal nekem nincs bajom, az is igaz, hogy mindig ugyan ahhoz a sráchoz járok évek óta (nem boltot írtam, mert nem egyben dolgozott az idők során). Az a gond, hogy ha jók, ha nem, gyakorlatilag ők vannak itthon, meg a multik, no és a CDG, a többi meg általában független kis bolt, vagy online áruház, amikkel persze semmi baj nincs, de azért általában nem esnek útba lépten-nyomon.
A három-számos bolttal nekem nincs bajom, az is igaz, hogy mindig ugyan ahhoz a sráchoz járok évek óta (nem boltot írtam, mert nem egyben dolgozott az idők során). Az a gond, hogy ha jók, ha nem, gyakorlatilag ők vannak itthon, meg a multik, no és a CDG, a többi meg általában független kis bolt, vagy online áruház, amikkel persze semmi baj nincs, de azért általában nem esnek útba lépten-nyomon.
gregmerch 2011.11.11. 13:46 [3766]
Beugrottam magamtól (éppen arra jártam), és pont 10 perccel előtte hívtak engem is .-). Most értem haza, lassan megy is az install! Sokat várok tőle, nekem sokkalta jobban bejön a hangulata a GTA-nál!
A három-számos bolttal nekem nincs bajom, az is igaz, hogy mindig ugyan ahhoz a sráchoz járok évek óta (nem boltot írtam, mert nem egyben dolgozott az idők során). Az a gond, hogy ha jók, ha nem, gyakorlatilag ők vannak itthon, meg a multik, no és a CDG, a többi meg általában független kis bolt, vagy online áruház, amikkel persze semmi baj nincs, de azért általában nem esnek útba lépten-nyomon.
A három-számos bolttal nekem nincs bajom, az is igaz, hogy mindig ugyan ahhoz a sráchoz járok évek óta (nem boltot írtam, mert nem egyben dolgozott az idők során). Az a gond, hogy ha jók, ha nem, gyakorlatilag ők vannak itthon, meg a multik, no és a CDG, a többi meg általában független kis bolt, vagy online áruház, amikkel persze semmi baj nincs, de azért általában nem esnek útba lépten-nyomon.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
