28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Stílust vált a Dead Space

Nem TPS lesz a harmadik rész.

Írta: Retee 6 hozzászólás

Bár hivatalosan még nem jelentették be, de már lehetett hallani a Dead Spece harmadik részéről, hiszen néhány kép és egy rövidke videó is került róla a netre. Később aztán azt csiripelték a madarak, hogy az EA lefújta a folytatást, ám most úgy néz ki, hogy mégis megkapjuk a harmadik részt, csak kissé máshogy, mint ahogyan eddig. A kiadó ugyanis változásokat eszközölt a játékmeneten és a megszokott TPS nézet helyett ezúttal FPS-ként érkezhet meg az új epizód, egyfajta "űrben játszódó Unchartedként".

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dead Space 3

Platform:

Fejlesztő: Visceral Games

Kiadó: Electronic Arts

Megjelenés:
2013. február 8. PC
n/a: PS3, X360

Minimális rendszerigény: 2,8 GHz-es processzor, GeForce 6800/Radeon X1600 Pro vagy jobb videokártya 256 MB memóriával és Shader Model 3.0 támogatással, 10 GB HDD

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Peace
Peace [28855]
:-O:-O:-O

Na ez a hír most meglepett.
balays82
balays82 [14276]
Mondasz valamit. Ebben az esetben jöhet.:-)
gregmerch
gregmerch [3766]
Megmondom neked: egy Undyinggal keresztezett Mirror's Edge.
balays82
balays82 [14276]
"űrben játszódó Uncharted"

Valahogy nem tudok rájönni, mire gondol az EA, mert az Uncharted nem is állhatna messzebb attól, amit eddig a Dead Space képviselt. Abból a szempontból is érdekes az egész, hogy a sorozat éppen FPS nézőpontra vált, erre egy vérbeli TPS-hez akar hasonlítani. Kíváncsian várom, mi lesz ebből.
stero
stero [772]
Végre .. Így talán többet fogok vele játszani 3 óránál .. idegesítő a tps mód és még gépigény szempontjából sem mind1 mert folyamatosan meg kell jeleníteni egy szépen kidolgozott karaktert is. Persze ez nem sok minden de észrevettem, hogy néhol igenis ezen múlik vagy 10 fps .. az pedig 30-40 közt eléggé látványos. FPS egyébként is kényelmesebb.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (6 db)