28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Victoria II: House of Divide - megjelent a demo

A kiegészítő megjelenése után egy kipróbálható verzió is érkezett.

Írta: GeryG

Február elején jelent meg a Victoria II kiegészítője, a House of Divide, mely az amerikai polgárháború idejébe kalauzolja el a játékost. A készítők szeretnének lehetőséget biztosítani mindenkinek, hogy a vásárlás előtt meggyőződjenek a kiegészítő minőségéről, így ma elérhetővé tették annak demóját. A kipróbálható verzióban 1831-től 1860-ig játszhatunk, a poroszokat irányítva megalapíthatjuk Németországot, a japán kampányban pedig birodalmunk "nyugatizálása" a feladatunk, miközben folyamatosan harcolnunk kell az ellenállókkal. A demót innen tölthetitek le.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!