28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Megjelent a The Political Machine 2012

Vonz a Fehér Ház? Lennél az Amerikai Egyesült Államok elnöke? Itt a lehetőség.

Írta: GeryG 2 hozzászólás

Ki ne akarnak az Amerikai Egyesült Államok első embere lenni? (én...) Sajnos ez a legtöbbünknek csak álom marad, mivel még Schwarzi szenátornak sem jöhetett volna össze, gyorsan vissza is tért az akciófilmekhez. Ám, ha valaki mégis leküzdhetetlen vágyat érez arra, hogy induljon a választásokon, most megteheti, igaz, csak virtuális formában. A The Political Machine 2012 egy olyan sorozat harmadik epizódja, mely stílusosan csak négyévente jelenik meg. A 2004-es és 2008-as epizódok után most ismét megjelent a játék, melyben bárki indulhat a Fehér Ház meghódítására. A fejlesztést és a kiadást a Stardock csapata végezte, és a hivatalos oldalon keresztül már meg is vásárolható a program, melyben olyan eszközöket is bevethetünk a szavazók megnyerésére, mint a melegek jogai, a fegyverkezési politika és hasonlók.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • The Political Machine 2012
  • The Political Machine 2012
  • The Political Machine 2012
  • The Political Machine 2012
  • The Political Machine 2012
  • The Political Machine 2012
  • The Political Machine 2012
  • The Political Machine 2012

The Political Machine 2012

Platform:

Fejlesztő: Stardock

Kiadó: Stardock

Megjelenés: 2012. július 31.

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Lacko
Lacko [11561]
Nem ismerem pont ezt a játékot, de pár hasonlót igen (lehet, hogy ennek a korábbi részeit), de abban nem te vagy az elnökjelölt. Te inkább egy elnökjelölt kampányfőnöke vagy. Kb az a különbség, mint a FIFA és a FIFA Manager között. Ez utóbbiban nem te focizol, hanem csak menedzseled a csapatot vagy az elnökjelöltet.

Amúgy tök jó játékok ezek, csak egy átlag magyarnak olyan, mint a gaelic foci, hogy klassz és érdekes, de fingja sincs a szabályokról. :)
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (2 db)