28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Megjelent a The Political Machine 2012 (Hírek)

Lacko
#2 Lacko [11561]
Nem ismerem pont ezt a játékot, de pár hasonlót igen (lehet, hogy ennek a korábbi részeit), de abban nem te vagy az elnökjelölt. Te inkább egy elnökjelölt kampányfőnöke vagy. Kb az a különbség, mint a FIFA és a FIFA Manager között. Ez utóbbiban nem te focizol, hanem csak menedzseled a csapatot vagy az elnökjelöltet.

Amúgy tök jó játékok ezek, csak egy átlag magyarnak olyan, mint a gaelic foci, hogy klassz és érdekes, de fingja sincs a szabályokról.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Megjelent a The Political Machine 2012 (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat