28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzol - Sony

A PlayStation evolúciója - visszaszámlálásba kezdett a Sony

A pénteken indult videósorozat újabb jelnek tűnik, hogy a PS4 bejelentésére számíthatunk.

Írta: Dino

Pénteken videósorozatot indított a Sony saját PlayStation YouTube-csatornáján, Evolution of PlayStation címmel. Az első részben az 1994-ben megjelent első PS konzolt mutatják be, majd a tegnap felkerült második epizódban a 2000-es PS2 és annak igen pozitív fogadtatása a téma. A sorozat folytatására vonatkozó, a kommentekben feltűnő találgatások tovább erősítik azt a feltételezést, hogy a február 20-ára bejelentett nagy Sony eseményen az új PlayStation nagykonzol bejelentésére fog sor kerülni. (15-étől nézve sorrendben erre számítanak a legtöbben: PS, PS2, PSP, PS3, PS Vita, majd 20-án a PS4 bemutatója.) Az első két részt alább nézhetitek meg.


Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!