28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Új szövetségest kap Van Helsing: jön a Chimera

A Neocore RPG-jének második részében egy újabb földöntúli lény is a segítőnk lesz.

Írta: Dino 1 hozzászólás

Szorgosan dolgoznak a hazai NeocoreGamesnél, hogy RPG-jük folytatása, a The Incredible Adventures of Van Helsing II minél több újdonsággal szolgáljon a játékosoknak. A legfrissebb hírek egy új lényről szólnak, mégpedig a Chimeráról. Ez egy megidézhető segítő lesz, egy ronda, négylábú szörnyeteg, amely egyrészt a küzdelmeink során segíthet, másrészt pedig elküldhetjük a Tintába (ahonnan ez a teremtett természetfeletti lény amúgy is előmászott), hogy aranyat, esszenciákat vagy italokat gyűjtsön nekünk. A kalandok során a Chimera fejlődik is, főhadiszállásunkon pedig mi is elláthatjuk új skillekkel vagy javíthatjuk képességeit. Először az egyik küldetésünk során jön majd elő, de aztán később hosszabb-rövidebb időre bármikor megidézhetjük. Arra kell csak figyelni, hogy az éhsége ne nőjön meg túlzottan (ez az érték növekszik a kincskeresések során és elhalálozáskor), csillapítására esszenciákat kell adnunk a lénynek. Legfeljebb tízperces időszakra elküldhetjük vadászni is, három különböző területre. Mindhármon különböző típusú cuccokat gyűjthet be leginkább, így máshova célszerű irányítani, ha aranynak vagy XP-nek vagyunk híján, és máshova, ha varázstárgyakat szeretnénk inkább. Az alábbi videóban akció közben is megtekinthetjük Van Helsing új segítőjét.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • The Incredible Adventures of Van Helsing II
  • The Incredible Adventures of Van Helsing II
  • The Incredible Adventures of Van Helsing II
Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

SwitcX88
SwitcX88 [621]
:O kurva jó!!
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (1 db)