28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dome

Jelentkezz hozzánk cikkírónak vagy hírszerkesztőnek!

Szereted a játékokat és szereted megosztani másokkal a véleményed? Most kipróbálhatod magad magazinunknál!

Írta: Dino 11 hozzászólás

Idén nyáron lesz 16 éves magazinunk: 1998. július 21-én került fel az internetre az első hírünk, akkor még PC Dome cím alatt. Azóta igen sok minden történt, a sok-sok designváltást egy névváltozás is követte két éve, miközben folyamatosan kerültek fel a játékbemutatók, előzetesek, hírek és tesztek. Az évek során persze szerkesztőségünk is sokat változott, most pedig, pár évvel legutóbbi cikkírói pályázatunk után úgy láttuk, elérkezett az idő, hogy ismét bővítsük a csapatot, hogy az egyre több megjelenő játék közül minél többről és minél gyorsabban jelenhessen meg bemutató oldalunkon. Ha szereted a játékokat, késztetést érzel magadban az írás iránt, és szívesen osztanád meg véleményed olvasóink egyre növekvő táborával is, most itt a lehetőség: jelentkezz Te is, akár cikkírónak, akár hírszerkesztőnek! Részletes információkat itt találsz!.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Dino
Dino [6086]
Köszönjük a jelentkezéseket, a pályázat lezárult, igyekszünk 2 héten belül elolvasni a cikkeket és mindenkinek visszajelezni.
Dino
Dino [6086]
Gobiakos: Ez erősen függ attól is, hogy a jelentkezők mennyi szabadidőt jelölnek meg, illetve mennyire kedvelik a rétegjátékokat. :) De szerintem 1-2 plusz hírszerkesztő és 3-6 cikkíró kb. reális lehet (de ezt ne vegye senki készpénznek, csak a hasamra ütöttem).
davkar9
davkar9 [11521]
Külön rövid hírrovat, Gustweet! #nézdmegésélvezkedj + a videó.

:-D:-D
Gobiakos
Gobiakos [13332]
A hírszerkesztő poszton én is gondolkodom. Annyit esetleg lehet tudni, hogy hány fővel szeretnétek bővíteni a jelenlegi stábot?
Sityi
Sityi [1641]
Tudom, megkésve válaszolok, de nem jelent akadályt a dolog. Én egy ideig Reykjavíkból, az utóbbi két évben meg Londonból tolom az ipart! ;-)
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (11 db)