26 éve Veletek – PC Dome / PlayDome

Játékhírek

Hatred - akár az eredeti Postal feltámasztása is lehetne

A független lengyel Destructive Creations brutális akciójátékon dolgozik.

Írta: GeryG

Bejelentette új játékát a független lengyel stúdió, a Destructive Creations. A csapat nevéhez hűen a Hatred igazi pusztítás színhelye lesz. A srácok bevallása szerint olyan játékot szeretnének készíteni, ami nem követi napjaink divathullámait. Nem akar politikailag korrekt lenni, sem cicomás, de még csak művészi sem: csak szórakoztatni akar. Aki annak idején jól szórakozott a '97-ben megjelent első Postal játékkal, az jó eséllyel fel fogja fedezni a hasonlóságokat. Az említett alkotás akkor még 3D izometrikus nézetben játszódott és a kegyelmet nem ismerő lövöldözésről szólt, csak a második résszel ment el teljesen az obszcén, polgárpukkasztó irányba.
A Hatred az alábbi trailer és a képek alapján hasonló megoldásokkal operál. Főhőse - kinek neve nem lényeges - egyszerűen besokallt a világtól és elhatározta, hogy rendet tesz. A maga sajátos módján. Ha már úgyis egész életét a gyűlölet töltötte ki és mindig is erőszakos halált akart halni, hát most tesz róla, hogy az emlékezetes legyen. A srácok elmondása szerint brutális horrorban lesz részünk, ám ezúttal mi magunk állunk majd a rossz oldalán: egyetlen célunk, hogy minél több embert, minél változatosabban küldjünk át a túlvilágra. Összesen hét, teljesen szabadon bejárható pályán tehetjük meg mindezt, ahol természetesen az ártatlan civileken túl kisebb hadseregnyi rendőrt és kommandóst is el kell tennünk láb alól. A Hatred már az első képek és a trailer alapján is joggal pályázhat az év legdurvább játéka címre, de csak jövőre, ugyanis a premierre valamikor 2015 második negyedévében kerülhet sor PC-n.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Hatred
  • Hatred
  • Hatred
  • Hatred
  • Hatred
  • Hatred

Hatred

Platform:

Fejlesztő: Destructive Creations

Megjelenés: 2015. június 1.

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!