28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Egy óra Dying Light

Aki még nem tudta eldönteni, érdekli-e a Techland új zombis játéka, az az új videókból sok ihletet meríthet.

Írta: GeryG

A napokban újabb trailerrel jelentkezett a Techland stúdiójában készülő Dying Light. Ezúttal nem aprózták el, mindjárt egy bő egyórás bemutatóval jelentkeztek. Az öt részre bontott anyag a játék korai változatából származik és a legalapvetőbb elemeit mutatja be. Mivel bőséges betekintést nyújt a küldetésekbe, ezért akik nem szeretnének egyetlen poént sem előre lelőni, inkább hagyják ki az alábbi videókat. A Dying Light megjelenéséig még bő másfél hónapot kell várni, január 30-án jelenik meg PC-re, PlayStation 4-re és Xbox One-ra.





Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dying Light

Platform:

Fejlesztő: Techland

Kiadó: Warner Bros. Games

Megjelenés: 2015. január 30.

Minimális rendszerigény: Intel Core i5-2500 3,3 GHz/AMD FX-8320 3,5 GHz, 4 GB RAM, GeForce GTX 560/Radeon HD 6870 1 GB RAM-mal, 40 GB HDD, Windows 7/8/8.1 64 bit/Ubuntu Linux 14.04

Ajánlott konfiguráció: Intel Core i5-4670K 3,4 GHz/AMD FX-8350 4 GHz, 8 GB RAM, GeForce GTX 780/Radeon R9 290 2 GB RAM-mal, 40 GB HDD

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!