Xbox One-hoz és Windows 10-es PC-khez lesz használható a Microsoft ősszel megjelenő új kontrollere, az Xbox Elite Wireless Controller. Az E3-as konferencián levetített bemutató alapján minden eddiginél pontosabb irányítást tesz lehetővé az új gamepad, a hátsó ravaszgombokat lockolhatjuk is és érzékenységüket is állíthatjuk, egyes komponenseket - pl. az analóg karok és a D-pad tetejét - lecserélhetünk, de a gombkiosztás módosítására is lehetőségünk lesz.
Szintén a konferenciához kapcsolódó hír, hogy az Oculus Rift mellé jár majd egy Xbox Wireless Controller (persze nem ez az új).
Jön az Xbox Elite Wireless Controller
Ősztől lesz elérhető az új gamepad.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
VodevilX 2015.06.16. 08:17 [11345]
Khmm... azt láttam, hogy 150$... kösz, nem!
VodevilX 2015.06.15. 21:52 [11345]
Alapból használhatod elemmel is, de szerintem egyértelmű, hogy egy aksival jobban jár az ember, ha tényleg sokat használja.
Sokáig én is így voltam a vezetékessel, de már kezdem unni, hogy az x360 kontroller kábelén mindig átgurulok a székkel, meg lerántom meg hasonlók, mondjuk kb olyan mint a nokia 3310, elpusztíthatatlan:D, na de akkor is... Másrészt meg tényleg, mióta próbáltam belátom, hogy az ég világon semmi hátránya nincs, ha merül gondolom ez is időben szól, akkor bedugod és játszol tovább.
Amúgy én azt gyanítom, hogy picit félrevezető a dolog. Azt el tudom képzelni, hogy a wireless érzékelőt csak Win10-en lehet használni, de mivel micro usb kábellel az eddig kapható működik Win7-8on, akkor ugyanúgy ennek is működnie kell. És tudtommal semmi probléma nincs, amihez jó volt az x360 oda ugyanúgy jó ez is.
Sokáig én is így voltam a vezetékessel, de már kezdem unni, hogy az x360 kontroller kábelén mindig átgurulok a székkel, meg lerántom meg hasonlók, mondjuk kb olyan mint a nokia 3310, elpusztíthatatlan:D, na de akkor is... Másrészt meg tényleg, mióta próbáltam belátom, hogy az ég világon semmi hátránya nincs, ha merül gondolom ez is időben szól, akkor bedugod és játszol tovább.
Amúgy én azt gyanítom, hogy picit félrevezető a dolog. Azt el tudom képzelni, hogy a wireless érzékelőt csak Win10-en lehet használni, de mivel micro usb kábellel az eddig kapható működik Win7-8on, akkor ugyanúgy ennek is működnie kell. És tudtommal semmi probléma nincs, amihez jó volt az x360 oda ugyanúgy jó ez is.
GustyX 2015.06.15. 21:42 [7048]
Win10-re majd csak később fogok váltani (az 1 éven belül persze), de azért vannak félelmeim, hogy nem minden fogja támogatni és nem minden általam is használt program lesz rá elérhető. Egy új operációs rendszert megtanulni, megismerni meg se időm, se kedvem. XP is sokáig húzta, szerintem a 7 is jó darabig tökéletes lesz.
Wireless eszközöket meg nem nagyon szeretem, a vezeték az biztos.
Azt bedugom és működik, amit/ahogy kiveszem a dobozból, egy ilyenhez pedig kell még külön töltő/aksi/érzékelő?
Pedig ha már mindent gamepadel tolok, megérné, ez nálam szerelem első látásra:love::love::love:
Csak remélem minden támogatja, ami a sima X360 kontrollert.
Wireless eszközöket meg nem nagyon szeretem, a vezeték az biztos.
Azt bedugom és működik, amit/ahogy kiveszem a dobozból, egy ilyenhez pedig kell még külön töltő/aksi/érzékelő?
Pedig ha már mindent gamepadel tolok, megérné, ez nálam szerelem első látásra:love::love::love:
Csak remélem minden támogatja, ami a sima X360 kontrollert.
VodevilX 2015.06.15. 21:35 [11345]
Win10 és wireless miért baj? PS3-nál próbáltam először a wireless DS3-at és aksival totál királyság! Akkor tetszett meg, és mikor bejelentették, hogy jön ősszel a wireless érzékelő akkor döntöttem le végleg, hogy nekem kell egy ilyen! Csak gondolom már alapból szép ára lesz ennek, de akkor maradok az alap kontroller+ play& charge kit + érzékelő. Most 20ezer a töltős pack, gondolom az érzékelő is lesz 8-10 ezer.
GustyX 2015.06.15. 21:29 [7048]
Nekem ez baromira tetszik, biztosan le fogom cserélni a régi kontrollerem erre. Ja, hogy Win10 és vezetéknélküli???
Meeehhh....
Bár még lehet:D
Meeehhh....
Bár még lehet:D
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 20:22
- Kezd durvulni az időjárás! [4473]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
