28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Mentsd meg Chroma Cityt a kifakulástól a de Blobban!

A tegnap megjelent játékban a színekért szállhatunk harcba a gaz I.N.K.T. vállalat ellen.

Írta: GeryG

Szeretjük az olyan játékokat, amely legalább megpróbál egyedi lenni. Ilyen a Blitworks stúdiójában készült de Blob is, amely tegnap jelent meg a Steamen. A történet Chroma Cityben játszódik, ahol a gonosz I.N.K.T. vállalat hozott egy határozatot, amellyel törvénytelenné tették a színeket. Így Chroma City egy sivár, szürke várossá változott. Persze ez nem nyerte el mindenki tetszését, ezért de Blob fegyvert (vagyis festékszórót) ragad és harcba száll. Vele kell újra kiszíneznünk a várost, kiszabadítanunk a lakókat és szembe néznünk az I.N.K.T. katonáival és tankjaival. A játék az egyszemélyes kampány mellett négy többjátékos módot is kínál.
A de Blob tehát tegnap óta érhető el a Steamen, ahol május 4-ig még 25%-os kedvezmény is jár az árából.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • de Blob
  • de Blob
  • de Blob
  • de Blob
  • de Blob
  • de Blob
  • de Blob
  • de Blob
  • de Blob
  • de Blob
  • de Blob
  • de Blob
GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!