28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Új stúdióban készülnek a mobilos LEGO-játékok

A TT Games az Egyesült Királyságban alapított új stúdiót, amely természetesen LEGO-videojátékokat fog készíteni, csak épp kizárólag mobil platformokra.

Írta: GeryG

Új stúdióban készülnek a mobilos LEGO-játékok

Ha LEGO-videojáték, akkor TT Games, hiszen évek óta kizárólag ők szállítják a kockavilág digitális történeteit. A stúdió tavaly három játékkal is jelentkezett, ami azt mutatja, hogy továbbra is van igény a paródiának is beillő alkotásaikra.

A cég ezért elérkezettnek látta az időt, hogy tovább bővüljön: bejelentették, hogy új stúdiót nyitnak az Egyesült Királyságban. A TT Games Brithton élére a Boss Alien korábbi alapítóját, Jason Avent nevezték ki. A stúdió kifejezetten a mobil platformokra fog fókuszálni, vagyis a jövőben iOS-re és Androidra megjelenő LEGO-játékokat fogják készíteni.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!