Az Eidos bejelentése szerint a június 30-án kezdődő héttel jelenik meg a Tomb Raider: The Angel of Darkness Európában. A PS2-es változat Amerikában előbb jelenik meg, míg itt később.
Hó végén itt az új Tomb Raider
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Lara Croft Tomb Raider: The Angel of Darkness
Platform:
Fejlesztő: Core Design
Kiadó: Eidos Interactive
Megjelenés: 2003. február
HOZZÁSZÓLÁSOK
okoska3000 2003.07.01. 12:11 [12750]
okés... :D
ElitE 2003.07.01. 12:03 [419]
én nem haraxom sorry... csak néha kicsit felkapom a vizet pláne ilyen dög melegbe :D Laráról meg annyit, hogy jó csaj ;) pláne az élő modelljeit csípem hehe :)
okoska3000 2003.07.01. 12:00 [12750]
én csak azt kifogásoltam, hogy azt mondod, hulladék, szar, meg ilyenk... mondani könnyű...
az már más, ha azt mondod, szerintem szar, mert bla-bla ezért, nekem nem tetszik, mert bla-bla ezért, ez véleményezés... méghozzá szabad véleményezés...
én sem mondom, hogy a CounterStrike egy nagy szar... csak úgy... mert nem szeretm a multis gamákat... ettől még nem szar...
az már más, ha azt mondod, szerintem szar, mert bla-bla ezért, nekem nem tetszik, mert bla-bla ezért, ez véleményezés... méghozzá szabad véleményezés...
én sem mondom, hogy a CounterStrike egy nagy szar... csak úgy... mert nem szeretm a multis gamákat... ettől még nem szar...
okoska3000 2003.07.01. 11:55 [12750]
te kezdted, hogy hulladék... én csak utána szóltam be... :D
akkor most döntsd már el, a hozzászólásod elején aszondod, ne kapjunk össze, aztán meg utálsz, szal akkor most mi legyen???? :D :D
most haragudjunk egymásra, vagy ne???? :D
akkor most döntsd már el, a hozzászólásod elején aszondod, ne kapjunk össze, aztán meg utálsz, szal akkor most mi legyen???? :D :D
most haragudjunk egymásra, vagy ne???? :D
ElitE 2003.07.01. 11:42 [419]
8-)
okoska barátom... ne kapjunk már össze :) ártottam én neked valaha is? én csak kifejeztem, hogy nekem mennyire nem tetszik, mivel szabad országban élünk... bár mióta megint a komcsik vannak hatalmon azóta kételkedek benne, de szóval kifejthetem véleményem. Te ugattál le úgyhogy te csak ne dobálózz itt a szavakkal, amikor én hozzád se szóltam ezelőtt. A nevedre meg asszem méltán rászolgáltál, de mivel utálom az ilyen embereket jobb, ha meg se szólalsz!
okoska barátom... ne kapjunk már össze :) ártottam én neked valaha is? én csak kifejeztem, hogy nekem mennyire nem tetszik, mivel szabad országban élünk... bár mióta megint a komcsik vannak hatalmon azóta kételkedek benne, de szóval kifejthetem véleményem. Te ugattál le úgyhogy te csak ne dobálózz itt a szavakkal, amikor én hozzád se szóltam ezelőtt. A nevedre meg asszem méltán rászolgáltál, de mivel utálom az ilyen embereket jobb, ha meg se szólalsz!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]