28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Előbb jön a Streets of Rage 4, mint gondoltuk

A játékot eredetileg idén nyárra datálták a készítők, de annál jóval korábban megérkezik.

Írta: GeryG

A Streets of Rage széria több évtizedes múltja ellenére idén csak a negyedik számozott epizódját fogja kapni. A Streets of Rage 4 hű lesz a széria első részeihez, vagyis egy oldalnézetes, mászkálós-verekedős játékra készülhetünk.

A fejlesztők mostanáig úgy saccolták, hogy valamikor a nyár folyamán debütálhat játékuk, ám ellentétben megannyi idei projekttel, ez nem fog késni, sőt. A legfrissebb hírek szerint jóval előbb érkezhet meg a játék, mint azt eddig vártuk.

A készítők legutóbbi közleményéből ugyanis kiderült, hogy a premierre nem nyáron, hanem már április végén sor fog kerülni, egészen pontosan egy hét múlva, április 30-án. A dátumot egy vadonatúj előzetes kíséretében jelentették be, amelyben a battle játékmódot mutatják be.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!