28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Az évszázad rablásai várnak a Fairgame$-ben

Egyelőre a játékmenetet nem mutogatják, de az első kedvcsináló elég hangulatos lett.

Írta: GeryG 1 hozzászólás

A PlayStation Showcase-en leplezte le első játékát a Haven Studios, akik egy multiplayer bankrablós őrületen dolgoznak már egy ideje. Ez lesz a Fairgame$, amely egy látványos és hangulatos, de cserébe érdemit egyáltalán nem mutató trailerben mutatkozott be.

A játékban egy titkos társaság tagjaiként arra tesszük fel az életünket, hogy tökéletesen kivitelezett rablásokat hajtunk végre a világ leggazdagabb emberei ellen, hogy alaposan megkopasztva őket picit javítsunk az emberiség anyagi egyensúlyán. Az mindegy lesz, hogy kit mi motivál: modern Robin Hoodként lecsapni a gazdagokra és segíteni a szegényeken, egyszerűen csak hajszolni az adrenalint vagy épp csak begyűjteni egy szép summát. Arról nem is beszélve, hogy közben leleplezhetjük a felső pár száz szupertitkos ármánykodásait is.

A fejlesztők egyelőre nem sokat árulnak el a játékmenetről (amit ugyebár a trailer sem mutogat), de azt igen, hogy újszerű kompetitív multiplayer élményt szeretnének teremteni, ahol a kreativitást és a tökéletes kivitelezést díjazza a játék. Az, hogy sandbox játékként emlegetik a Fairgame$-t, arra enged következtetni, hogy egy-egy megbízás teljesítésénél teljes szabad kezet kapunk majd.

A Fairgame$ PC-re és PlayStation 5-re készül, de egyelőre nem tudni, hogy mikor jelenhet meg. Mivel még alig mutattak belőle valamit, jó eséllyel erre még elég sokat kell majd várnunk.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Fairgame$
  • Fairgame$
  • Fairgame$
  • Fairgame$
  • Fairgame$
GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Baracklekvár
Baracklekvár [1793]
Hát, e zavaros trailer alapján azt gondolom, ez sem az alapos-óvatos tervezésre és az észrevétlen Hitman-SamFisher lopakodásra helyezi a hangsúlyt. Kár érte, kiváló ügynök volt.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (1 db)