28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Egyéb

Nem lesz Freelancer?

A Microsoft bejelentette, hogy leállítják a Freelancer fejlesztését.

Írta: Madrac

A Microsoft bejelentette, hogy leállítják a Freelancer fejlesztését azzal az indokkal, hogy nem elég jó a PC-s hardware ehhez a játékhoz. A fejlesztő Digital Anvil még nem kommentálta a hírt.
Annyit tennénk még hozzá a hírhez, hogy pár héttel ezelőtt a Digital Anvil egy másik játékának, a Conquest: Frontier Wars űrstratégiának a kiadását is visszamondta a Microsoft.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!