28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Késik az Xpand Rally

Írta: Madrac 2 hozzászólás

Az eddigi második negyedéves megjelenését tolták el az Xpand Rally-nak egészen 2004 szeptemberéig. A játékot a lengyel Techland fejleszti és állításuk szerint a bétateszt elhúzódása miatt kellett eltolniuk a kiadást.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Xpand Rally
  • Xpand Rally
  • Xpand Rally
  • Xpand Rally
  • Xpand Rally
  • Xpand Rally
  • Xpand Rally
  • Xpand Rally

Xpand Rally

Platform:

Kiadó: Techland

Forgalmazó: N-Tec

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Elast
Elast [508]
Pedig jó let volna kicsit kötetlenebbül rallyzni.Így tavasz környékén.:-|
okoska3000
okoska3000 [12750]
:(
soká lesz még szeptember...

mondjuk legalább jobb lesz a game, ha tényleg emiatt tolták el...
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (2 db)