28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mozi/film

Mortensen nem eladó

Írta: Dino

Úgy látszik, egy nagy szerep még nem tesz miliomossá. Vagy legalább is nem tartósan. Viggo Mortensen, A Gyűrűk Ura Aragornja ugyanis arról számolt be nemrégiben, hogy már nagyon szeretne újra filmezni: ugyanis elfogyott a pénze.
– Amióta befejeztük A Gyűrűk Urát, főleg azzal foglalkoztam, hogy filmekről beszélek. Nem filmeztem, csak forgatókönyveket olvastam, azután félredobtam őket: akármennyire szeretnék már pénzt keresni, nem fogok valami hülyeséget vállalni csak a gázsiért. Leaglább is egyelőre nem.
A 45 éves színész A Gyűrűk Ura befejezése óta csupán egyetlen filmet készített. A tűz óceánja (Hidalgo, hazai bemutató: július 8.) főszereplőjeként egy 19. századi cowboyt alakít, aki benevez egy háromezer mérföld hosszú lóversenyre, mely az észak-afrikai sivatagot szeli keresztül: és csak helyben jön rá, hogy a vesztesek az életükkel fizetnek.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!