28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mozi/film

Will Smith: robot után zene

Írta: Dino

A mozirajongókat eddig sem kellett félteni, de most a zeneszeretők is megnyugodhatnak: nem maradnak Will Smith nélkül. A sztár úgy tervezi, hogy karácsony tájára elkészül új albumával. Legutóbbi kirándulása a zene világában a 2002-es Born To Reign volt, de most ismét stúdióba vonult.
– Általában olyankor készítek zenét – nyilatkozta a színész –, amikor a mozis ügyeim rendben vannak, és úgyis csak várakoznék. Az Én, a robot (I, Robot, hazai bemutató: szeptember 9.) című sci-fi elkészítése nagyon nagy meló volt. Fantasztikus filmnek indult, forgatás közben azonban egyre inkább akciófilmmé változott, nagyon sok kaszkadőrjelenetet, bunyót kellett megcsinálnom hozzá. Forgatás előtt és közben nem is gondolhattam zenére. Most viszont csak ülök tétlenül, és arra várok, hogy mit szól majd a közönség a filmhez. Az ilyenfajta várakozás nagyon izgalmas: ez hozza az igazi ihletet – ilyenkor kell zenélni.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!