28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mozi/film

Cage 007

Írta: Dino

Nicolas Cage előtt nincs akadály. Legújabb filmje, A nemzet aranya (National Treasure, hazai bemutató: 2005. január 6.) óriási siker az Egyesült Államok mozijaiban. A kincsvadász történész izgalmas kalandjai azt mutatják, Cage minden filmet, minden szerepet sikerre visz.
– Egyvalami sosem lesz az enyém – nyilatkozta az Oscar-díjas sztár A nemzet aranya premierjén. – Sosem leszek James Bond. Egy amerikainak sosem fogják hagyni, hogy 007-es legyen, pedig angol színészből lehet Batman. Sajnos, bárhogy vágyom rá, nem leszek szuperkém.
Cage legfeljebb azzal vigasztalódhat, hogy A nemzet aranya-ban tulajdonképpen minden megtörténhet vele, ami egy Bonddal történhetne: áttörhetetlen biztonsági rendszereket cselez ki, megfejhetetlen kódokat tör fel, titokzatos földalatti alagútban bolyong, legyőzi a rosszfiúkat és még a Trója Helenéje, Diane Krüger szívét is elnyeri.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!