28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Avatar demo (Hírek)

Razor1911
#4 Razor1911 [31]
A filmmel nem fogsz úgy járni.. sztem.

Válasz erre

Előzmény: ABal 2009.11.23. 22:03
ABal
#3 ABal [317]
Azon kellemesen meglepődtem, hogy a 2,5 éves gépemen simán fut, de ezen felül tényleg nem ütős. Én mondjuk nem is vagyok shooter fan, de valóban valami nem klappol itt. Valahogy hiányérzete marad az embernek. Attól tartok, hogy a filmmel ugyanígy fogok járni...

The things you own end up owning you. It's only after you lose everything that you're free to do anything. Multimédiás laptopot keresek.

Válasz erre

jawsika
#2 jawsika [4149]
Háááát ez engem nemigen fogott meg. Azonkívül, hogy olyan, mint egy beszívott füvészkerti látomása, még lineáris is és csak kijelölt utakon közlekedhetünk. A teleport nagyon rossz ötlet, az meg, hogy az a "Hammerhead" csak téged támad (mint a régebbi játékokban, hogy a boss mindig csak téged támadott, az NPC társakat észre se vette) meg elég lehangoló. Sztem csak a film reklámja a játék, de sztem lehet fordítva fog elsülni...

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Avatar demo (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat