Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások]
Kapcsolódó tartalom: Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is
A Rockstar Games felfedte az őszre datált játék kiadásait és az előrendelői bónuszokat.
Nálam is befuccsolt így a jó kis lemezbiznisz terv sajna. Akkor marad a digitális....
Hm? Az 5-ben is teljesen külön modulként van az Online rész a sztoritól.
A 6 megjelenésekor semmilyen formában nem lesz még benne a multiplayer, majd később jön hozzá.
A 6 megjelenésekor semmilyen formában nem lesz még benne a multiplayer, majd később jön hozzá.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
"a kizárólag singleplayer játékba" >> őszintén szólva annyira nem követem, hogy hogyan lesz multiplayer a játékban, mert nyilván lesz, meg a játékon belüli social media (agyrém...) miatt nehezen értelmezhető kizárólag single playerként a dolog, de... szóval nem lesz multi?
Nagyjából Division-szerű rendszerrel képzelem el, hogy kb. ha nem akarsz, nem kell interakcióba lépni másokkal, de ha akarsz, akkor tudsz (remélem, nem olyan nehézkesen, mint a GTA 5-ben, ahol szét kell hackelni a gépet, hogy egy zárt sessionban tudj pl zavartalanul multizni ismerősökkel).
Nagyjából Division-szerű rendszerrel képzelem el, hogy kb. ha nem akarsz, nem kell interakcióba lépni másokkal, de ha akarsz, akkor tudsz (remélem, nem olyan nehézkesen, mint a GTA 5-ben, ahol szét kell hackelni a gépet, hogy egy zárt sessionban tudj pl zavartalanul multizni ismerősökkel).
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Egyébként gyengébb net esetén az előtöltés miatt még meg is tudom érteni, ha valaki inkább előrendel (bár egy day1 patch gyanúsan ezt is keresztülhúzza) - de ez számomra nonszensz, hogy előbb indul a példányunk "bebiztosítása", minthogy egy percet is láttunk volna a tényleges játékból, meg pontos adataink lennének, hogy melyik konzolon hogy fut.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Lehet elfogy mire meg akarnád venni...
Man literally too angry to die
"A Rockstar Games egyébként erre is adott magyarázatot: ezzel is csak azt akarják védeni, hogy bárki akár egy perccel is a tervezett rajt előtt hozzáférjen a játékhoz."
Hát persze, R*, hát persze. Egyébként is rendkívüli hátrányba jutna a játékostársadalom, ha világszerte párszázezer ember egy nappal előbb belekezdhetne a kizárólag singleplayer játékba. (Ami gondolom folyamatos online kapcsolat mellett lesz csak játszható, és lerohad a francba a "tervezett rajt" idején.
)
Egyébként mi a faszomat rendeljek elő egy játékon, amit nem voltak még hajlandóak megmutatni tényleges gameplay formájában, és amúgy is kizárólag digitálisan jelenik meg?
Hát persze, R*, hát persze. Egyébként is rendkívüli hátrányba jutna a játékostársadalom, ha világszerte párszázezer ember egy nappal előbb belekezdhetne a kizárólag singleplayer játékba. (Ami gondolom folyamatos online kapcsolat mellett lesz csak játszható, és lerohad a francba a "tervezett rajt" idején.
)
Egyébként mi a faszomat rendeljek elő egy játékon, amit nem voltak még hajlandóak megmutatni tényleges gameplay formájában, és amúgy is kizárólag digitálisan jelenik meg?
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 13:37
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [6]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]