28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Age of Sail II (Ismertető)

Đuke
#3 Đuke [407]
...vagy próbálkozz Ranloth fórumtársunkkal:



Đuke

Gondolkozz globálisan, cselekedj lokálisan!

Válasz erre

Előzmény: Akárki 2003.10.18. 12:13
Đuke
#2 Đuke [407]
Asszem itt vannak (többek között) magyarosítások:

http://magyaritasok.jatekok.hu

Nincs garancia, hogy ezt is megtalálod. Ha nincs más, próbálj keresővel...

Üdv,
Đuke

Gondolkozz globálisan, cselekedj lokálisan!

Válasz erre

Előzmény: Akárki 2003.10.18. 12:13
Akárki
#1 Akárki [1675]
Üdv!

Kb. egy éve játszottam ezzel a progival. Most megint itt van nálam. Pár hete mintha láttam volna egy magyarosítást hozzá, de nem tudom hol. Ha valaki tudja, hol van neki ilyenje, az kérem szóljon.

Még egy problémám van. Nem tudomm eklindítani a játékot, mert valami dll-t hiányol. EAX a neve. nem tudjátok honnan lehetne pótólni?

Nagyon jó játék, szeretnék vele nyomulni. Aki tud, kérem segítsen.

Köszi!

www.julius-kronika.atw.hu www.pannonlegio.extra.hu

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat