PC/PS2/XBOX
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Pokémon Game!!
v. a történet kívánja így és más megoldást kell keresned (én az utóbbiban hiszek). Írj, ha sikerült.
PC/PS2/XBOX
Tudom mi kel hozzá és meg is szereztem de egyszerüen eltünt!!!!!Mit tegyek most???PC/PS2/XBOX
Akkor tudod megtanítani, ha megvered az Ecruteak City-i teremmestert. Pszicho pokémonokkal foglalkozik és a pokémonjai: Gastly, Haunter, Gengar. A lényeg az, hogy miután megverted az első trainert, vízszintesen emnj a másik elé. Ez végül is egy S alak lesz. Így kell lépned, különben visszatérsz a bejárathoz.
PC/PS2/XBOX
vedd úgy ,hogy a sorok egyenlő hosszúak!!!
[torda.uw.hu]============[torda@uw.hu]
AZT JE-LEN-TI HOGY NINCS MEG A SZÖRF-HÖZ SZÜK-SÉ-GES ÉR-MED!!!!!!!!!!!!!!!
Meg kéne szerezni a Jövő érmet!!!!!!!!!!!!!!!
térkép:
t-trainer
i-ide ne lépj!
d-ide lépj!
v-teremvezető
iiiiiviiiii
iiiiidddddt
iiiiiiiiidi
iiiiiiiiidi
iiiiiiiiidi
tdddddddddi
ddddddddddd
normál hely.
bejárat!
természetesen közel sem így néz
ki a terem csak az a lényeg ,hogy
ilyen kacskaringósan lépegess!!!
[torda.uw.hu]============[torda@uw.hu]
"You don't have badge!"
Ilyenkor mivan?Plíz segítsetek
PC/PS2/XBOX
kertesz:akkor minél hamarabb küld el!
PC/PS2/XBOX
Zöld a szívem, zöld a vérem!
PC/PS2/XBOX
Zöld a szívem, zöld a vérem!
PC/PS2/XBOX
Zöld a szívem, zöld a vérem!
de nem ez a lényeg ,hanem az ,hogy a játék elején fogtam egy Mareep-et ,és amikor végigvittem 56-os Ampharos volt.
Elúszol a harcos jelvény szigetére és ott
a poké központ mellet-allat lévő házba, bemész, beszélgetsz az ürgével, és ő odaadja a secret potiont.Ha, mégsem eggyel följebb kérd el Shuckie-t és amikor csak lehet add vissza akitől kaptad, és próbálkozz megint a secret potion-ossal.
[torda.uw.hu]============[torda@uw.hu]
kertesz:egy városban nincs ott a GYM-ben a főnök,és egy toronyban megtalálom,de beteg a pokemonja és csak akkor hajlandó harcolni velem,ha szerzek neki gyógyszert.Két kérdésem lenne:
1.Milyen gyógyszer kell,
2.Hol találom meg a gyógyszert.
egyébként az enyém már 40-es szintü és Feral

Lacci: Nekem is volt Croconaw-om, de már Feraligatort neveltem belőle (49-es szintű
Egyébként a TM-ekkel különböző támadó, védekező támadásokat lehet megtanítani a Pokémonjaidnak. Minden Pokémon másfajta támadásokat tud megtanulni (értelemszerűen egy harcos Poké' nem tud megtanulni pszicho támadást). A másik változata a HM. Ha kell segítség, szólj én már minden termet végigvertem kivéve a Blackthorn City-it. NEM TUDOK ÁTJUTNI AZON A FRANCOS ******************* BARLANGON!!!PC/PS2/XBOX
Zöld a szívem, zöld a vérem!
Én is a Silverrel jáccom,de még eléggé az elején vagyok.egy 32.szintü kroco-m van.
Ha valaki lesz szíves és van is kedve hozzá az küldjön nekem egy végigjátszást erre a címre:
(és mi az a TM?)
PC/PS2/XBOX
[torda.uw.hu]============[torda@uw.hu]
Zöld a szívem, zöld a vérem!
PC/PS2/XBOX
Zöld a szívem, zöld a vérem!
[torda.uw.hu]============[torda@uw.hu]
Zöld a szívem, zöld a vérem!
Gold-ot.Nagyon gyenge volt mindkettő.Kár
, hogy nem lehet befogni az összes pokémont....
TM KLUB!!!!!!!
RED
Arbok-Wrap helyett Earthquake
Posionsting helyett Toxic
Gloom-Stun spore helyett Mega Drain
Posionpowder helyett Solarbeam
[torda.uw.hu]============[torda@uw.hu]
Zöld a szívem, zöld a vérem!
A goldot és redet is....
a gold = a silverrel
a yellow= a reddel, a blueval, a greennel
Zöld a szívem, zöld a vérem!
Probe
Zöld a szívem, zöld a vérem!
PC/PS2/XBOX
PC/PS2/XBOX
a goldban ha azt kérded azt má nem tudom
Zöld a szívem, zöld a vérem!
[torda.uw.hu]============[torda@uw.hu]
[torda.uw.hu]============[torda@uw.hu]
[torda.uw.hu]============[torda@uw.hu]
Probe
Előre is köszi: Ádám
PC/PS2/XBOX
PC/PS2/XBOX
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
